Батончики мюслі: всі плюси і мінуси продукту

Зовсім недавно на ринках з'явилися батончики мюслі, одні їх називають здоровою їжею, інші ласощами і солодкою бомбою. Але на відміну від іншої продукції, тут в якості солодкого використано мед, сироп, йогурт. Але чи так вони корисні? Як і будь-яка інша здорова їжа, вони мають свої плюси і мінуси.

Основні корисні властивості батончиків мюслі:

- висока поживна цінність. Так як вони не піддаються впливу високих температур, то в цільних злаках, горіхах, сухофруктах зберігаються всі необхідні корисні властивості. Крім того батончики мають в своєму складі вітаміни групи В, РР, фолієву кислоту, мікроелементи, які сприятливо впливають на шлунково-кишковий тракт;

- наявність клітковини в складі допомагає привести в норму обмінні процеси в організмі;

- батончики мюслі насичують організм корисними вуглеводами і допомагають уникнути різких стрибків цукру в крові;

- відмінна заміна висококалорійним десертам (торти, цукерки).

Незважаючи на всі явні плюси вживання батончиків мюслі, вони також мають і деякі недоліки:

- вони вважаються досить калорійною їжею. В середньому - це 400-450 Ккал на 100 гр;

- деякі батончики мають високий вміст цукру;

- у таких батончиках можна зустріти жири - гідрогенізовані рослинні, пальмова олія низького ступеня очищення;

- іноді виробники додають штучні стабілізатори, барвники, ароматизатори.

Найкорисніший батончик містить багато злаків і фруктів, і в складі якого ви не знайдете безліч цукру і борошна вищого сорту. Для любителів такої їжі дієтологи рекомендують з'їдати не більше 30 гр батончика в день.

Наша компанія впевнена, що в каталозі нашого інтернет-магазину ви знайдете корисні батончики зі смаками, що вам обов'язково сподобаються. Їхня перевага в тому, що вони не піддаються обсмажуванню.

Якщо ви хочете купити батончики від білоруського виробника оптом, то вам потрібно зв'язатися з нами за вказаними номерами в розділі «Контакти». Умови доставки та оплати обговорюються індивідуально під час замовлення.