Уся правда про користь хлібців

Дієтичні хлібці корисні тим, що є низькокалорійним продуктом і корисні тим людям, хто прагне схуднути. Сучасний ринок пропонує велику різноманітність хлібців, які, можливо, не такі апетитні, як булочки, але їх користь для організму набагато більша. Їх виготовляють з різних круп, саме тому вони бувають житніми, пшеничними, кукурудзяними, гречаними та ячмінними.

Завдяки технології приготування і наявності в складі здобних інгредієнтів - вони є дієтичним продуктом.

Якщо вважати наскільки калорійний хліб, то можна сказати, що хлібці не сильно відстають за цим показником. Але хитрість в тому, що «хлібні калорії» добре і легко засвоюються організмом, а калорії з хлібців не так вже й легко добути організму.

Цей продукт багатий на наявність корисних мінералів, вітамінів. Але їх користь не тільки в цьому. Хлібці в своєму складі дуже багаті на вміст клітковини. Адже організм людини потребує не тільки білки, вуглеводи, вітаміни і мінерали. Вона є добротним середовищем в кишечнику людини для розмноження і харчування корисних мікроорганізмів. Її користь полягає і в тому, що вона здатна вивести з організму канцерогени і токсини. Недостатня наявність клітковини в організмі може привести до того, що розвивається атеросклероз, жовчнокам'яна хвороба і цукровий діабет.

Щоб повною мірою зрозуміти користь хлібців, можна навести легкий приклад. У добу організм потребує отримання 25 грамів клітковини, які можна отримати з 6 буханок хліба, 2,5 кг капусти або 1 кг вівсянки. Також можна з'їсти за день 3 кг картоплі і 3 кг гречки, але кращим виходом буде просто вжити 100 або 150 грам хлібців.

Асортимент дуже широкий, і якщо ви захочете купити хлібці дієтичні, то ви завжди зможете знайти продукцію з різним добавками. З їх допомогою ви зможете наситити організм корисними мінералами і вітамінами.

Якщо вас цікавить покупка хлібців оптовими партіями, то ми пропонуємо перейти в каталог нашого інтернет-магазину. Продукція, що ми пропонуємо, не містить ГМО.

Дізнатися більш детальну інформацію можна за вказаними номерами в розділі «Контакти». Наша компанія працює по всій території України.